Futbol ve Masa Tenisi Turnuvaları Ödül Töreni

Hâkim ve Savcı Eğitim Merkezimiz tarafından, hâlen eğitimleri devam eden 22. Dönem Hâkim-Savcı adaylarının katılımı ile Futbol ve Masa Tenisi turnuvaları düzenlenmiştir.

25 sınıf takımının katılımı ile yapılan ve 9 Ekim'de başlayan Futbol turnuvasının finali 6 Kasım'da oynanmış; turnuva sonucunda Hâkimlik 4 sınıfı şampiyon olmuş, Savcılık 13 sınıfı 2.,Savcılık 1 sınıfı ise 3. sırada turnuvayı tamamlamıştır.

22 Ekim tarihinde başlayan masa tenisi turnuvasına ise 8 bayan, 100 erkek Hâkim-Savcı adayımız katılmıştır. Finalleri 12 Kasım'da yapılan turnuvada, bayanlarda Hâkimlik 12 sınıfından Seçil İHTİYAR şampiyon olmuş, Savcılık 13 sınıfından Fatma EZEROĞLU 2.liği, Savcılık 1 sınıfından Merve KİRPİK ise 3.lüğü elde etmiştir. Erkeklerde ise, Savcılık 4 sınıfından Muhammed Mustafa AYDEĞER şampiyon olmuş, Savcılık 8 sınıfından Berat YOLDAŞ 2., Hâkimlik 4 sınıfından Kemal KİŞİF ise 3. sırada yer almıştır.

Her iki turnuvanın ödül töreni 14 Ekim günü, Eğitim Dairesi Başkanımız sayın İbrahim ŞAHİN beyin teşrifleriyle gerçekleştirilerek, kazanan takımların ve oyuncuların kupa ve madalyaları takdim edilmiştir.

Tören sonunda, Eğitim Merkezimiz yerleşkesindeki boş alana, Eğitim Dairesi Başkanımız sayın İbrahim ŞAHİN tarafından hatıra fidanı dikilmiş, Merkezimiz Hâkimleri de Başkanımıza eşlik ederek, ağaçlandırma çalışmasına katkıda bulunmuşlardır.

Bu vesile ile, gerek ödül törenine iştiraki ve gerekse ağaçlandırma faaliyetimize katkısı ile Merkezimizi onurlandıran sayın Eğitim Merkezi Başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Turnuvalarda başarı gösteren takımlarımızı ve oyuncu adaylarımızı tebrik ediyor, katılan tüm adaylarımıza teşekkür ediyoruz.